NWP: Meer impact in
het buitenland

Bureau

Het NWP bureau faciliteert de samenwerking binnen de watersector en dient als onafhankelijk contact- en informatiepunt. Het bureau wordt daarbij ondersteund door collega's (netwerkers) op zogenoemde netwerkplaatsen: een actieve vorm van samenwerking tussen het NWP en haar deelnemers.

Hans van den Adel
Bureaumanagement
070 304 3730
h.vandenadel@nwp.nl

Edilberto Baquero
Zuid-Amerika
070 304 3744
e.baquero@nwp.nl

Sandra Borst
Evenementen
070 304 3711
s.borst@nwp.nl

Marloes Botzen
Communicatie
070 304 3723
m.botzen@nwp.nl

Vincent Cornelissen
YEP Programmes, NGO Platform, Kernteam Internationaal
070 304 3716
v.cornelissen@nwp.nl

Daniël van Dijk
Indonesië, Bangladesh, Filipijnen
070 304 3712
d.vandijk@nwp.nl 

Bianca Dijkshoorn
Communicatie
070 304 3700
b.dijkshoorn@nwp.nl

Sabrina Doetjes
Egytpe, Midden-Oosten, Nutrient Platform
070 304 3763
s.doetjes@nwp.nl

 

Eyleen Dolstra
Financiën
070 304 3727
e.dolstra@nwp.nl

Maaike Feltmann
Afrika
070 304 3734
m.feltmann@nwp.nl 

Ewout van Galen
Manager Operations
070 304 3700
e.vangalen@nwp.nl 

Tabitha Gerrets
Water & Finance
070 304 3700
t.gerrets@nwp.nl

António Gómes
Financiën
070 304 3728
a.gomes@nwp.nl

Lies Janssen
Vietnam, Turkije
070 304 3705
l.janssen@nwp.nl

Lonneke van Klei
Secretariaat
070 304 3704
l.vanklei@nwp.nl

Jelmer Klinkenberg
Azië, YEP Programmes
070 304 3751
j.klinkenberg@nwp.nl

Jens Kok
Communicatie
070 304 3741
j.kok@nwp.nl

Audrey Legat
Zuid-Amerika, West-Afrika
070 304 3742
a.legat@nwp.nl 

Mirella van der Lubbe
Secretariaat
070 304 3702
m.vanderlubbe@nwp.nl

Annemarie Mastenbroek
KIFFWA, Kenia
070 304 3738
a.mastenbroek@nwp.nl

Samiena Nabibaks
Financiën
070 304 3729
s.nabibaks@nwp.nl

Mark Niesten
Europa, VS, water & steden
070 304 3718
m.niesten@nwp.nl 

Karin van Nistelrode
Manager Marketing & Communications
070 304 3700
k.vannistelrode@nwp.nl

Noeska de Nobel
Evenementen
070 304 3726
​n.denobel@nwp.nl

Jacob van der Poel
Stagiair Vietnam, Myanmar
070 304 3700
j.vanderpoel@nwp.nl

Marjon Reiziger
YEP Programmes
070 304 3716
m.reiziger@nwp.nl

Hélène Sapulete
Secretariaat
070 304 3770
h.sapulete@nwp.nl

Suzanne Tietema
Europa en Energie uit Water
070 304 3707
s.tietema@nwp.nl

Renée Vergouwe
Contactpersoon Partners voor Water
070 304 3715
r.vergouwe@nwp.nl

Renske Verhulst
Nutrient Platform, water & voedsel
070 304 3758
r.verhulst@nwp.nl

Ruben Vermeer
Balkan, Ethiopië, Water & Crisis
070 304 3718
r.vermeer@nwp.nl

 

Liesbeth Vranken
YEP Programmes
070 304 3714
l.vranken@nwp.nl

Trang Vu
Azië
070 304 3719
t.vu@nwp.nl

Jessica van der Wal
Stagiair DRR-Team, DSS water, Egypte
070 304 3700
j.vanderwal@nwp.nl

Edyta Wisniewska
Water & steden, Europa
070 304 3722
e.wisniewska@nwp.nl
 

Anita de Wit
Communicatie
070 304 3713
a.dewit@nwp.nl

Annemieke van Zuylen
Evenementen
070 304 3708
a.vanzuylen@nwp.nl