NWP: Meer impact in
het buitenland

Bureau

Het NWP bureau faciliteert de samenwerking binnen de watersector en dient als onafhankelijk contact- en informatiepunt. Het bureau wordt daarbij ondersteund door collega's (netwerkers) op zogenoemde netwerkplaatsen: een actieve vorm van samenwerking tussen het NWP en haar deelnemers.

Hans van den Adel
Bureaumanagement
070 304 3730
h.vandenadel@nwp.nl

Edilberto Baquero
Colombia, Zuid Afrika
070 304 3744
e.baquero@nwp.nl

Christina Boomsma
Communicatie
070 304 3709
c.boomsma@nwp.nl

Sandra Borst
Evenementen
070 304 3711
s.borst@nwp.nl

Marloes Botzen
Communicatie
070 304 3723
m.botzen@nwp.nl

Aïsha de Bruin
Financiën
070 304 3700
a.debruin@nwp.nl

Wouter de Buck
Nutrient Platform /
Water & Energie
070 304 3758
w.debuck@nwp.nl

Vincent Cornelissen
YEP Programmes, Afrika
070 304 3716
v.cornelissen@nwp.nl

Maaike Feltmann
Afrika
070 304 3734
m.feltmann@nwp.nl 

Raimond Hafkenscheid
070 304 3700
r.hafkenscheid@nwp.nl

Peter van den Horn
Coördinator landen en delta-aanpak
070 304 3717
p.vandenhorn@nwp.nl

Lies Janssen
Vietnam, Turkije
070 304 3705
l.janssen@nwp.nl

Myrthe Kemme
Europa
070 304 3700
m.kemme@nwp.nl

Jelmar Ketelaars
YEP Programmes
070 304 3736
j.ketelaars@nwp.nl 

Inge Klaassen
Water OS
070 304 3765
i.klaassen@nwp.nl

Lonneke van Klei
Secretariaat
070 304 3704
l.vanklei@nwp.nl

Jelmer Klinkenberg
Azië
070 304 3751
j.klinkenberg@nwp.nl

Audrey Legat
Zuid-Amerika
070 304 3742
a.legat@nwp.nl 

Ivo van der Linden
Indonesië
070 304 3712
i.vanderlinden@nwp.nl

Delailah Linger
Financiën
070 304 3728
d.linger@nwp.nl

Mirella van der Lubbe
Secretariaat
070 304 3702
m.vanderlubbe@nwp.nl

Annemarie Mastenbroek
KIFFWA, Appropriate Finance
070 304 3738
a.mastenbroek@nwp.nl

Mark Niesten
Europa, water & food, 
smart information solutions
070 304 3718
m.niesten@nwp.nl 

Noeska de Nobel
Evenementen
070 304 3726
​n.denobel@nwp.nl

Joris van Oppenraaij
KIFFWA, Appropriate Finance
070 304 3732
j.vanoppenraaij@nwp.nl

Koen Overkamp
Egypte
070 304 3706
k.overkamp@nwp.nl

Marjon Reiziger
YEP Programmes
070 304 3716
m.reiziger@nwp.nl

Hélène Sapulete
Secretariaat
070 304 3770
h.sapulete@nwp.nl

Lindsey Schwidder
Myanmar, Bangladesh, India
070 304 3719
l.schwidder@nwp.nl

Lennart Silvis
Directeur
070 304 3770
l.silvis@nwp.nl

Suzanne Tietema
Deelnemers, Europa
070 304 3707
s.tietema@nwp.nl

Renée Vergouwe
Contactpersoon Partners voor Water
070 304 3715
r.vergouwe@nwp.nl

Liesbeth Vranken
YEP Programmes
070 304 3714
l.vranken@nwp.nl

Marjolein de Vries
Communicatie
070 304 3710
m.devries@nwp.nl 

Inge de Weerd
Nutriënt Platform / Europa
070 304 3763
i.deweerd@nwp.nl

Edyta Wisniewska
Europa, urban design
070 304 3722
e.wisniewska@nwp.nl
 

Anita de Wit
Communicatie
070 304 3713
a.dewit@nwp.nl

Annemieke van Zuylen
Evenementen
070 304 3708
a.vanzuylen@nwp.nl