NWP: Meer impact in
het buitenland

Netwerkers

Het NWP bureau wordt in haar activiteiten ondersteund door collega's (netwerkers) op zogenoemde netwerkplaatsen: een actieve vorm van samenwerking tussen het NWP en haar deelnemers. De kennis en ervaring van deelnemende organisaties draagt op deze wijze bij aan het gezamenlijke doel: meer impact in het buitenland. Daarnaast worden vanuit overheidsprogramma's kernadviseurs ingezet op bepaalde landen. 

Jocelyne Commandeur
j.commandeur@nwp.nl   
YEP Agrofood

Hein Gietema
h.gietema@nwp.nl
CSC Strategy Finance

Paul van Koppen
p.vankoppen@nwp.nl
Kopconsult

Ben Lamoree
b.lamoree@nwp.nl
Lamoree Consult

Don Offermans
d.offermans@nwp.nl
Bureau Don Offermans

Ger Pannekoek
Finance for Water
g.pannekoek@nwp.nl

Peter Prins
p.prins@nwp.nl
Prins LWF consultancy

Jan Spit
j.spit@nwp.nl

Martijn van Staveren
m.vanstaveren@nwp.nl
Water Matters

Arjen de Vries
a.devries@nwp.nl
Acacia Water