NWP: Meer impact in
het buitenland

Netwerkers

Het NWP bureau wordt in haar activiteiten ondersteund door collega's (netwerkers) op zogenoemde netwerkplaatsen: een actieve vorm van samenwerking tussen het NWP en haar deelnemers. De kennis en ervaring van deelnemende organisaties draagt op deze wijze bij aan het gezamenlijke doel: meer impact in het buitenland. Daarnaast worden vanuit overheidsprogramma's kernadviseurs ingezet op bepaalde landen. 

Roy Agterbos
Evenementen, VS
r.agterbos@nwp.nl
Match+

Gerbrand van Bork
Mozambique (Water OS)
g.vanbork@nwp.nl
Ecorys

Gert de Bruijne
Ghana (Water OS)
g.debruijne@nwp.nl
Daily Business

Ioana Dobrescu
Roemenië
i.dobrescu@nwp.nl

Caroline Figuères
Mali (Water OS)
c.figueres@nwp.nl

Hein Gietema
publiek-private financiering
h.gietema@nwp.nl
CSC Strategy Finance

Paul van Koppen
Zuid Afrika, Indonesië
p.vankoppen@nwp.nl
Kopconsult

Ben Lamoree
Bangladesh (Water OS)
b.lamoree@nwp.nl
Lamoree Consult

Hans van Leeuwen
Water & Klimaat
h.vanleeuwen@nwp.nl
Geocycli

Don Offermans
Rwanda, Kenia (Water OS)
d.offermans@nwp.nl
Bureau Don Offermans

Johan Oost
Roemenië
j.oost@nwp.nl
H20ost

Peter Prins
More crop per drop
p.prins@nwp.nl
Prins LWF consultancy

Hessel Schuurman
MKB-NGO
h.schuurman@nwp.nl
Watrix

Anne-Marie Slaa
Projectmanager YEP Agrofood
a.slaa@nwp.nl 

Jan Spit
Benin (Water OS)
j.spit@nwp.nl

Martijn van Staveren
Bangladesh
m.vanstaveren@nwp.nl
Water Matters

Arjen de Vries
Ethiopië (Water OS)
a.devries@nwp.nl
AcaciaWater